بسته های مشاوره تلفنی با موبایل

بسته مشاوره 15 دقیقه ای

قیمت:

30000 تومان

بسته مشاوره 30 دقیقه ای

قیمت:

54000 تومان

بسته مشاوره 45 دقیقه ای

قیمت:

72000 تومان

بسته مشاوره 60 دقیقه ای

قیمت:

84000 تومان

لطفاً بازه زمانی دلخواه خود را برای مشاوره تلفنی انتخاب کنید:

سه شنبه

15 بهمن 98

چهارشنبه

16 بهمن 98

پنجشنبه

17 بهمن 98

توجه: انتخاب بازه زمانی صرفا جهت اطلاع شما بوده و موجب انقضای بسته مشاوره تلفنی شما نمی گردد.

بسته مشاوره تحصیلی 10 دقیقه ای

مبلغ قابل پرداخت: 19,500 تومان (نونزده هزار و پانصد تومان)

آخرین رتبه های قبولی دانشگاه

آخرین رتبه های قبولی دانشگاه همیشه پر سرچ ترین موضوعات در هنگام کنکورهای سراسری و آزاد هستند . در واقع آخرین قبولی های  سال های گذشته مشخص میکند شما پذیرفته خواهید شد یا خیر . این مورد در رشته های مختلف و در دانشگاه های مختلف متفاوت میباشد . به همین دلیل شما باید براساس رشته و دانشگاه خود از آن اطلاع داشته باشید . بدین منظور ما آماده ارائه هر گونه خدمات در حیطه آخرین رتبه های قبولی کنکورهای آزاد و سراسری در تمامی رشته ها هستیم.

در ادامه با اهمیت و خدماتی که در این حیطه ارائه می شود ، آشنا خواهیم شد .

چرا مشاوره آخرین رتبه های قبولی دانشگاه مهم است ؟

مشاوره آخرین رتبه های قبولی دانشگاه مهم است زیرا آخرین رتبه های قبولی هر سال در حال تغییر هستند . برخی داوطلبان تصور می کنند که این موضوع مهمی نیست و خودشان می توانند از عهده آن بربیایند . اما از ان جایی که آخرین  قبولی های  هر سال با سال گذشته بسیار متفاوت می باشد ، باید از مشاوران در این حوزه کمک بگیرید . در واقع آخرین رتبه های قبولی در هر سال بستگی به ظرفیت دانشگاه ها و سطح علمی داوطلبان دارد . شاید ظرفیت ها ثابت باشد اما ظرفیت علمی داوطلبان هر سال با سال گذشته بسیار متفاوت است . پس برای دریافت مشاوره آخرین رتبه های قبولی با مرکز مشاوره آویژه دانش در تماس باشید .

اهمیت مشاوره آخرین رتبه های قبولی دانشگاه

اهمیت مشاوره آخرین رتبه های قبولی مهم است ؛ زیرا این مشاوره براساس رشته و دانشگاه متفاوت می باشد . برای برخی از داوطلبان مشاوره آخرین رتبه های قبولی براساس دانشگاه و برای برخی آخرین رتبه های قبولی براساس رشته در اولویت می باشد .  آخرین قبولی ها براساس رشته بیش تر در رشته های پرطرفدار هم چون پزشکی ، دستیاری ، دندانپزشکی و …. در اولویت می باشد . آخرین قبولی ها  براساس دانشگاه نیز بیش تر برای دانشگاه های سراسری مورد تقاضا می باشد . به شما توصیه می کنیم حتما قبل از انتخاب رشته و حتی بعد از آن برای تکمیل ظرفیت از مشاوره آخرین رتبه های قبولی مرکز آویژه دانش استفاده کنید .

آخرین رتبه های قبولی براساس دانشگاه

همان طور که گفتیم مشاوره آخرین رتبه های قبولی به آخرین قبولی ها براساس دانشگاه و آخرین قبولی ها براساس رشته تقسیم می شود .  در مشاوره آخرین رتبه های قبولی براساس دانشگاه به دانشگاه های سراسری و آزاد تقسیم بندی می شود . البته از آن جایی که دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز دانشجو می پذیرید ، آخرین قبولی ها در دانشگاه های سراسری تقاضای بسیار بیش تری نسبت به دانشگاه های آزاد دارند . مرکز مشاوره آویژه دانش آماده ارائه هر گونه مشاوره در این مورد می باشد .

معرفی برخی خدمات آخرین رتبه های قبولی دانشگاه

مشاوره آخرین رتبه های قبولی دانشگاه شامل موارد متعددی می شود . به دو مورد که شامل آخرین قبولی ها براساس دانشگاه و آخرین  قبولی ها براساس رشته می شد ، در بالا اشاره کردیم . آخرین قبولی ها براساس دانشگاه به دو مورد دانشگاه های سراسری و آزاد تقسیم بندی می شود . آخرین رتبه های قبولی براساس رشته نیز بسیار متنوع بوده و می تواند شامل تمامی رشته های پرطرفدار دانشگاه های سراسری و آزاد باشد .  به طور مثال آخرین قبولی های پزشکی یکی از این موارد پر تقاضا است . در ادامه برخی از این خدمات را به صورت دسته بندی شده ارائه می دهیم :

  • آخرین  قبولی ها براساس دانشگاه سراسری
  • آخرین قبولی ها براساس دانشگاه آزاد
  • آخرین قبولی های پزشکی
  • آخرین قبولی های مهندسی
  • آخرین  قبولی های هنر
  • آخرین  قبولی های زبان
  • آخرین قبولی های وکالت
  • آخرین قبولی های تجربی
  • آخرین  قبولی های ریاضی
  • آخرین قبولی های انسانی

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

(تهران) 9092305445(سایراستانها) 9099072068