بسته های مشاوره تلفنی با موبایل

بسته مشاوره 15 دقیقه ای

قیمت:

30000 تومان

بسته مشاوره 30 دقیقه ای

قیمت:

54000 تومان

بسته مشاوره 45 دقیقه ای

قیمت:

72000 تومان

بسته مشاوره 60 دقیقه ای

قیمت:

84000 تومان

لطفاً بازه زمانی دلخواه خود را برای مشاوره تلفنی انتخاب کنید:

سه شنبه

15 بهمن 98

چهارشنبه

16 بهمن 98

پنجشنبه

17 بهمن 98

توجه: انتخاب بازه زمانی صرفا جهت اطلاع شما بوده و موجب انقضای بسته مشاوره تلفنی شما نمی گردد.

بسته مشاوره تحصیلی 10 دقیقه ای

مبلغ قابل پرداخت: 19,500 تومان (نونزده هزار و پانصد تومان)

آزمون زبان

 آزمون زبان

آزمون زبان دارای انواع مختلفی هم چون آزمون زبان آیلتس ، ای ارجی و… است .

همگی این موارد جزء آزمون های زبان هستند . افراد مختلفی با اهداف متفاوتی در هر یک از این آزمون ها شرکت می کنند . هر یک از این آزمون ها دارای انواع مختلفی می باشد  و هر فردی بسته به هدف خود در همه یا یکی از آنها شرکت می کنند . تفاوتی ندارد شما در کدام آزمون شرکت می کنید ، هدف همه شرکت کنندگان کسب نمره قبولی یا کسب حداقل نمره قبولی است . برای کسب نمره قبولی در آزمونهای زبان باید برنامه ریزی کنید . قسمتی از برنامه ریزی شما شامل مشورت با افراد با تجربه می شود . قابل اعتمادترین افراد با تجربه ، مشاوران هستند . استفاده از تجربه مشاوران می تواند به شما در رسیدن به هدف تان کمک بسیاری نماید  . به دلیل اهمیت این موضوع مرکز مشاوره آویژه دانش به ارائه خدمات مشاوره می پردازد که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم .

مشاوره آزمون زبان

مشاوره آزمون زبان بسته به هدفتان ، شرایطتان  و نوع آزمون دارد . در هنگام دریافت مشاوره ، ابتدا نوع آزمون تعیین خواهد شد . پس از تعیین نوع آزمون فرایند مشاوره آغاز خواهد شد . نکته مهمی که در این قسمت وجود دارد ، انتخاب مشاور است . امروزه مشاورانی که در این زمینه فعالیت می کنند ، بسیار زیاد هستند . در هنگام انتخاب آن ها باید به یک سری نکات توجه ویژه ای داشته باشید . به طور مثال این مشاوران باید دارای سابقه آموزشی باشند و قبلا در این آزمون ها شرکت کرده باشند . نیتیو بودن و یا داشتن دکتری زبان ویژگی کافی برای انتخاب مشاور نیست . داشتن سابقه آموزشی در این زمینه اهمیت بسیاری دارد . پس با توجه به این نکته در انتخاب مشاور دقت کافی را داشته باشید .

چرا مشاوره تلفنی آزمون زبان آویژه

مشاوره تلفنی آزمون زبان یکی از روش های باصرفه در دریافت مشاوره است .  علاوه بر مشاوره های تلفنی امروزه بسیاری از مشاوره ها به صورت مجازی ارائه می شود . مشاوره های مجازی نیز دارای نقاط قوت و ضعفی هستند . مشاوره تلفنی نسبت به این موارد می تواند قابل انعطاف تر  و قابل اعتمادتر باشد . در مشاوره تلفنی آزمون زبان ، وقت و انرژی بسیار کمتری از شما گرفته خواهد شد . امکان استفاده از نظر چندین مشاور وجود دارد  و بسیاری از مزایای دیگر…

در مشاوره های تلفنی آزمون زبان نیز مانند مشاوره های حضوری ، ابتدا وضعیت داوطلب مورد بررسی قرار میگیرد . پس از بررسی داوطبان نکته های متناسب با وضعیت به او ارائه خواهد شد . وضعیت داوطلب تعیین کننده خدماتی است که او قرار است دریافت کند . در ادامه با خدمات آویژه در این خصوص بیشتر آشنا می شویم .

خدمات مشاوره تلفنی آزمون زبان آویژه

خدمات مشاوره تلفنی آزمون زبان در مرکز آویژه ، شامل موارد زیر می شود :

  • بررسی وضعیت داوطلب
  • بررسی مهارت های داوطلب
  • ارائه خدمات موردنیاز
  • بررسی وقت آزاد داوطلب در خانه
  • بررسی وقت آزاد داوطلب برای شرکت در کلاس در بیرون از خانه
  • تدوین برنامه مدون برای داوطلب

همان طور که در موارد فوق گفته شد ، بررسی وضعیت داوطلب از اهمیت بسیاری برخوردار است . پس از بررسی وضعیت داوطلب ، نقاط قوت و ضعف او نمایان خواهد شد . پس از بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه های مورد نیاز مشخص می شود . این که داوطلب باید روی چه مواردی بیشتر تمرکز کند . در نهایت نیز برنامه ای مدون برای داوطلبان تهیه می شود تا براساس آن مطالعه را شروع کرده و ادامه دهند .

 

 

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

(تهران) 9092305445(سایراستانها) 9099072068