بسته های مشاوره تلفنی با موبایل

بسته مشاوره 15 دقیقه ای

قیمت:

30000 تومان

بسته مشاوره 30 دقیقه ای

قیمت:

54000 تومان

بسته مشاوره 45 دقیقه ای

قیمت:

72000 تومان

بسته مشاوره 60 دقیقه ای

قیمت:

84000 تومان

لطفاً بازه زمانی دلخواه خود را برای مشاوره تلفنی انتخاب کنید:

سه شنبه

15 بهمن 98

چهارشنبه

16 بهمن 98

پنجشنبه

17 بهمن 98

توجه: انتخاب بازه زمانی صرفا جهت اطلاع شما بوده و موجب انقضای بسته مشاوره تلفنی شما نمی گردد.

بسته مشاوره تحصیلی 10 دقیقه ای

مبلغ قابل پرداخت: 19,500 تومان (نونزده هزار و پانصد تومان)

مشاوره کنکور آزاد

مشاوره کنکور آزاد,ثبت نام کنکور آزاد,انتخاب رشته کنکور آزاد
به اشتراک بگذارید
۴٫۹ (۹۷٫۱۴%) ۷ vote[s]

مشاوره کنکور آزاد چقدر در آینده فرد موثر است ؟ از میان تعداد زیادی مشاوره کدام مشاوره تحصیلی را انتخاب کنیم ؟ این قبیل سوالات دغدغه ذهنی بسیاری از دانش آموزانی است که در آینده ای نه چندان دور قصد دارند کنکور داده و ادامه تحصیل بدهند . اگر شما جز آن دسته از افراد هستید حتما یک نگاه به مقاله بیندازید .

خدمات مرکز مشاوره کنکور آزاد

در بین اطرافیانمان همیشه افرادی بودند که مسیر تحصیلی خود را بدون علاقه و صرفا از روی اجبار طی کرده اند . و همین موضوع باعث شده سرخورده شوند و احساس پوچی کنند . در مرحله اول باید هدف شناخته شود و بعد اهداف تحصیلی دانش آموزان با توجه به نیازها و امکاناتشان ، برنامه ها و محتوای آموزشی تهیه و اجرا گردد . وظیفه اصلی مشاوره کنکور آزاد شناخت توانایی ها ، استعداد های بالقوه و نیز محدودیت های دانش آموزان و دانشجویان میباشد . و بعد آنها را در مسیر درست هدایت میکنند .

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای

مشاوره کنکور آزاد : برنامه‌ریزی

مرکز مشاوره کنکور آزاد می تواند با یک برنامه‌ریزی درست و کامل ، نگرانی‌ها و فشارهای روانی داوطلبان کنکور را بکاهد .

چند نکته مهم در برنامه ریزی :

 • یک هدف مشخص و منطقی برای خودتان معین کنید .
 • در آزمونهای آزمایشی شرکت کنید و روزهایی را برای امتحان گرفتن از خودتان مشخص کنید و خودتان را ارزیابی کنید .
 • برای برنامه‌ریزی روزهای مانده تا کنکور مرحله مهم این است که بدانید تا الان چقدر از کل درس‌هایتان را خوانده‌اید . اگر تا الان با برنامه‌ریزی اصولی درس خوانده اید ، خیالتان از اینکه درس‌هایتان عقب نمانده راحت میشود . اما اگر برنامه‌ریزی خاصی نداشته‌اید باید یک برنامه‌ریزی اصولی جدید برای ادامه کارتان داشته باشید .
 • دروس را اولویت بندی کنید . درس‌های تخصصی را در اولویت قرار دهید اما از درس‌های عمومی هم غافل نشوید .
 • درست است که اولویت‌بندی خاصی دارید اما باید به تک تک درس‌ها اهمیت دهید . و در برنامه روزانه‌تان تنوع درس‌ها را داشته باشید .
 • اگر فرصت زیادی تا کنکور ندارید برای صرفه جویی در وقت از درس‌ نامه‌های کتاب‌های کنکور استفاده کنید .
 • با توجه به اینکه همیشه فرصت کافی برای مرور همه مطالب وجود ندارد خلاصه‌نویسی ، بهترین راه برای موفقیت شماست .
 • حتما تست‌های کنکوری و تالیفی مربوط به هر درس را بزنید .

موارد بالا بطور خلاصه ذکر شد اما در مرکز مشاوره کنکور آزاد نکات ضروری برنامه ریزی با جزئیات کامل و قدم به قدم در اختیار داوطلب قرار میگیرد .

مشاوره تلفنی کنکور آزاد یکی از عوامل مهم موفقیت در کنکور میباشد . شما میتوانید با استفاده از مشاوره و برنامه ریزی مناسب مسیر خود را برای موفقیت در کنکور سراسری هموارتر نمایید . یکی از مزایای مشاوره تلفنی در دسترس بودن آن در هر زمان میباشد . شما با یک تماس تلفنی در هرجا که باشید میتوانید با مشاورین حرفه ای در ارتباط باشید .

مشاوره کنکور آزاد آویژه

مشاوره کنکور آزاد آویژه ، با مشاوره تلفنی کنکور ، منابع کنکور ، انتخاب رشته ، انتخاب دانشگاه ، برنامه ریزی درسی کنکور همراه همیشگی شما برای پیمودن مسیر موفقیت میباشد .

توصیه های مهم برای داوطلبان :

 • مدرک تحصیلی دیپلم نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ یا دیپلم دوره چهارساله نظام آموزشی قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) الزامی است .
 • داوطلبانی که مدرک کاردانی پزشکی یا غیر پزشکی دارند میتوانند با تعهدات قانونی در آزمون شرکت ‌کنند .
 • بدون در نظر گرفتن نوع مدرک تحصیلی نظام آموزشی داوطلب میتواند در یکی از گروه‌های آزمایشی علوم تجربی ، علوم انسانی ، علوم ریاضی ، زبان و هنر شرکت کند .
 • در اعمال سوابق تحصیلی کسانی که دو مدرک دیپلم دارند ، میتوانند در صورت تمایل از معدل دیپلم متناسب با گروه آزمایشی مورد علاقه خود استفاده کنند .
 • اگر داوطلبی علاوه بر شرکت در گروه‌های آزمایشی اصلی متمایل به شرکت در یکی از دو گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان یا هر دو گروه آزمایشی هنر و زبان باشد ، میتواند شرکت کند .
 • بنابراین پس از اعلام نتایج اولیه ، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته میشوند فرصت دارند تا در مرداد ماه انتخاب رشته انجام دهند . و با استفاده از نمره و رتبه ای که دریافت کرده‌ اند به صورت اینترنتی و از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند .
 • نتیجه نهایی کنکور ۹۸ در نیمه دوم شهریورماه ۹۸ اعلام میشود .

مشاوره کنکور آزاد,ثبت نام کنکور آزاد,انتخاب رشته کنکور آزاد

مشاوره کنکور آزاد : ثبت نام کنکور

در چند سال گذشته کنکور سراسری و کنکور آزاد ادغام یافته اند و تمامی داوطلبان تحصیل در دانشگاه های سراسری و آزاد باید در کنکور سراسری ثبت نام نمایند . داوطلبان رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت نام کنکور سراسری باید به درگاه سازمان سنجش به آدرس سایت sanjesh.org مراجعه کنند . و تمامی مراحل ثبت نام را انجام دهند . همچنین دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود .

برخی موسسات و مشاوران با وجود اینکه از محتویات کارنامه داوطلب آگاهی کامل دارند ، اما اطلاعات ناقص و نادرست به داوطلبان ارائه نموده و مشاوره غلط میدهند . بنابراین مواظب مشاوره‌های نادرست و غلط در خصوص انتخاب رشته باشید .

مشاوره کنکور آزاد : انتخاب رشته

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند ، میتوانند با مراجعه به نشانی www.azmoon.org و با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ، میتوانند ۱۰۰ رشته / محل انتخاب نمایند . کد ملی به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد ۷ رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده به عنوان رمز عبور میباشد . و داوطلبان میتوانند با استفاده از آنها وارد سامانه شوند . نتایج انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

سوابق تحصیلی داوطلبان اساس پذیرش بیشتر رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است . که داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی یه همان نشانی در این دوره‌ها ثبت نام کنند .

ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,شرایط ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای,نحوه ی ثبت نام بدون کنکور فنی و حرفه ای

مرکز مشاوره کنکور آزاد آویژه

مرکز مشاوره کنکور آزاد آویژه همه روزه حتی در ایام تعطیل آماده راهنمایی و مشاوره شما عزیزان میباشد . شما با یک تماس تلفنی در هرجا که باشید میتوانید با مشاورین زبده و حرفه ای مرکز مشاوره تحصیلی آویژه در ارتباط باشید و یک قدم مهم برای موفقیت خود بردارید .

منبع : Islamic Azad University IELTS Test Centre

 

برای مشاوره در زمینه مشاوره کنکور آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور آویژه از طریق تلفن ثابت

در استان تهران با 9092305445 و در سایر استانها با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

(تهران) 9092305445(سایراستانها) 9099072068